В.Д. Директор

Марија Дренковска-Стојановска

секретар

+389 (02) 2611-195 / +389 (02) 2613 – 066

+389 (02) 2612-813 локал 11

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.