.

 

 

 

 

 В.Д. Директор

Марија Дренковска-Стојановска

секретар

+389 (02) 2611-195 / +389 (02) 2613 – 066

+389 (02) 2612-813 локал 11

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Марија
Дренковска - Стојановска

 

BRO-baner-14a

 

matura-baner-14

 

2 Logo DIC

 

CSOO-14-web

 

header-mk

 

 

fb