.

Помошник-директор за настава на македонски јазик

Ангел Гиевски

Помошник-директор за настава на албански јазик

Назми Рамани

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Марија
Дренковска - Стојановска

 

BRO-baner-14a

 

matura-baner-14

 

2 Logo DIC

 

CSOO-14-web

 

header-mk

 

 

fb